• טרי
68 מפתח הוביל תאורה אחורית שני-צבע הזרקת זוהר מקלדת עבור מחשב נייד גיימר פרו 68 מפתח משחקי מקלדת

68 מפתח הוביל תאורה אחורית שני-צבע הזרקת זוהר מקלדת עבור מחשב נייד גיימר פרו 68 מפתח משחקי מקלדת

Rating 
ILS 71.31

סחורה
זמין.

68 מפתח סופר ריצה מכאני מקלדת, כל מפתחות ללא השפעה, מכאני פיר יישום סצנה רב מיני מיני מקלדת 60% גודל סטנדרטי מיני משחק מקלדת. עיצוב ארגונומי, פריסת כפתור צעד, להסתגל לקשת של פעולת הקשה אנושית, 18 סוגים של סופר מסנוור הוביל אפקטים של תאורה, לתת לך להיות בזירה. תקע ולשחק, לא צריך לנהוג, את משחק מקלדת יש מובנה מותאם אישית משחק שבב, אשר באמת משיג אובדן ומהיר תגובה ללא כל לסירוגין או עיכוב בעיות. 68 מפתח סופר ריצה מכאני מקלדת, כל מפתחות ללא השפעה, מכאני פיר . רב סצנהיישום, 60% סטנדרטי גודל מיני משחק מקלדת. מדויק ולא סכסוך מפתח זרימה, ועשיר פונקצית שילוב מפתחות, לתת לך לא לשכוח להקליט רגעים נפלאים כאשר משחק!. מקלדת מכנית למשחקים קווית 68 מפתח הוביל עם תאורה אחורית מקלדת זוהרת להזרקה בשני צבעים למחשב נייד וגיימר פרו 68 מקלדת משחקי מפתח תכונות : 100% מותג חדש באיכות גבוהה68 מפתח מקלדת מכנית סופר ריצה, כל המפתחות ללא השפעה, פיר מכני . רב סצנהיישום, 60% סטנדרטי גודל מיני משחק מקלדת.68 מפתח סופר ריצה מכאני מקלדת, כל מפתחות ללא השפעה, מכאני פיר .יישום סצנה רב מיני מיני מקלדת 60% גודל סטנדרטי מיני משחק מקלדת.מדויק ולא סכסוך מפתח זרימה, ועשיר פונקצית שילוב מפתחות, לתת לך לא לשכוח להקליט רגעים נפלאים כאשר משחק!עיצוב ארגונומי, פריסת כפתור צעד, להסתגל לקשת של פעולת הקשה אנושית, 18 סוגים של סופר מסנוור הוביל אפקטים של תאורה, לתת לך להיות בזירה.תקע ולשחק, לא צריך לנהוג, את משחק מקלדת יש מובנה מותאם אישית משחק שבב, אשר באמת משיג אובדן ומהיר תגובה ללא כל לסירוגין או עיכוב בעיות.את מכאני מקלדת יש מעולה יד-מרגיש משוב ניסיון. יש לו חיי שירות ארוכים. זה לא דורש יותר מדי מפתחות.מפרט : שם : ט8 68 - מפתח משחקים מכאני מקלדת חומר : אבסיישום : שולחן עבודהסוג : משחקי קלידתמספר מפתחות : 68 ממשק : לנוצבע : שחור ירוק פיר/שחור תה פיר/לבן ירוק פיר/לבן אדום פיר/ כחול ירוק פיר/ ורוד ירוק פיר/סגול ירוק פירגודל : על 31איקס 10סנטימטר/12.94 אינץחבילה כוללת : 1מחשב * מכאני קלידתהערה : בבקשה לאפשר 0-1 סנטימטר שגיאה בשל מדידה ידנית. לוודא לא אכפת לך לפני שאתה הצעת.בשל ההבדל בין מסכים שונה, התמונה עשויה שלא לשקף את הצבע האמיתי של הפריט.

פרטים

Name:
T8 68-key Gaming mechanical keyboard
Material:
ABS
Application:
Desktop
Type:
Gaming keyboard
Number of Keys:
68
Interface:
USB
Color:
Black Green Shaft/Black Tea Shaft/White Green Shaft/White Red Shaft/ Blue Green Shaft/ Pink Green Shaft/Purple Green Shaft
Size:
about 31x10cm/12.2x3.94inch
Package Includes:
1PC x Mechanical Keyboard
note:
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

מבחר לקוחות